jewelryPraktycznie każdy kochający mężczyzna w dowód miłości do swojej lubej chce sprezentować jej coś wyjątkowego. Często jego wybór pada na biżuterię. Jednak o ile według legendy „najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty”, to nie każdy zestaw biżuterii przypadnie naszej wybrance do gustu.

Jak kupić biżuterię dla bliskiej osoby?

Nie jest to zadanie proste. Choć niewątpliwie może być, gdy już co nieco poznaliśmy jej upodobania. Jeśli nie jesteśmy pewni naszych wyborów bądź też obawiamy się rozczarowania ze strony drugiej osoby, lepiej jest zdecydować się na inny, mniej kosztowny prezent. Mimo że kobiety kochają tego typu upominki, to zadowolenie ich nimi, to już zupełnie inna para „kaloszy”. Co zrobić, aby wybrana przez nas biżuteria została doceniona przez naszą ukochaną?

Przede wszystkim warto obserwować partnerkę. Przyjrzyjmy się temu, jaki rodzaj biżuterii ona najczęściej wybiera. Czy jest to złoto, srebro? Czy też jest skłonna bardziej przyozdabianiu się metalami nieszlachetnymi? Zwrócenie uwagi na sposób dobierania biżuterii to nie wszystko. Ważne jest również to, jak ubiera się kobieta, a także gdzie najczęściej zakłada biżuterię. Inna będzie odpowiednia do koktajlowej sukienki na wielkie wyjście, a zupełnie inna, gdy nasza Pani będzie wybierać się do pracy, czy na towarzyskie spotkanie. Koniecznie musimy zastanowić się zatem, jaki rodzaj biżuterii chcemy jej podarować. Taką, która posłuży jej na co dzień, a może taką zupełnie wyjątkową na specjalne okazje.

Dopasowana nie tylko do stylu

Biżuteria, którą podarujemy swojej wybrance, musi być nie tylko dopasowana do jej stylu i upodobań, ale również kształtu twarzy. Dobrym przykładem są tutaj dość problematyczne kolczyki-koła. Kobieta nosząca często rozpuszczone włosy może nie wyglądać w nich zbyt korzystnie. Dodatkowo całą swoją ozdobę, będzie zasłaniać długimi puklami. Zdecydowanie bardziej będą one odpowiednie dla pań, które upinają włosy do góry.

Jeśli nie jesteśmy pewni tego, w czym nasza kobieta będzie wyglądać dobrze, to lepiej zdecydować się na „bezpieczną” biżuterię. Taką z pewnością będą stanowić np. bransoletki, które z łatwością można dopasować do pozostałych elementów garderoby.

Jak kupować biżuterię dla bliskiej osoby? To pytanie, które wielu mężczyznom spędza sen z powiek. Jednak, gdy już dobrze poznamy upodobania naszej partnerki, nie mamy się czego obawiać. A nawet jeśli, to weźmy ją ze sobą na zakupy! Z pewnością będzie wniebowzięta.